Hydrafacial

Temiz ve sağlıklı bir cilt görünümü için rutin bakımlar gerekli bir adımdır. Aşama aşama yapılan cilt bakımında ölü derilerden arındırma, derinlemesine temizlik ve nemlendirme adımları uygulanır.

Tam bu noktada hydrafacial uygulaması devreye girer. El değmeden ve dolayısıyla cilt katmanlarına zarar vermeden derin bir cilt bakımı yapan hydrafacial oldukça nazik ve hijyenik bir uygulamadır.

Tuzla’da güzellik salonu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla Hydrafacial

Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Siyah nokta ve gözenek problemleri kişinin sürekli olarak takibini yapması gereken cilt bakım sorunlarıdır. Bunları yok edebilmek adına cildi tahriş etmek ve hassasiyete sebep vermek cildin en üst tabakasını bozmaktadır.

Özellikle sert uygulamalar, kişinin ilk etapta siyah noktalarını yok eder gibi gözükse de süreç içerisinde azalmaz, hatta artmaya sebep olur. Aynı şekilde gözenek problemleri de bunun bir başka örneğidir. Temizleme sonrası açılan gözenekler doğru bakıma yönlendirilmezse gözenek içerisi siyah noktalar ile dolar.

Ciltte bu sebeple kötü bir görüntüye neden olur. Tüm bu olumsuz durumların önüne tek seansta toplu bir şekilde geçen hydrafacial uygulaması profesyonel bir bakımdır. Dolayısıyla etkisi kalıcı ve ciltte hem temizlik hem nemlendirme aşamalarını kısa sürede çözüme kavuşturur.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Kişiyi zorlamadan ve ağrı, acı hissetmeden kolayca cilt temizliği yapan hydrafacial uygulaması oldukça etkili bir tekniktir.

El değmeden yapılır ve hassasiyet oluşturabilecek durumlardan uzak durulur. Öncelikle kişinin cilt tipi ve cilt sorunları incelenir. Kişiye özel çıkarılan listeye sadık kalınarak işleme başlanılır.

Cilt tipine uygun olan temizleyici solüsyon ilk adımdır. Yüze uygulanan bu solüsyon vakum aracılığı ile temizlenir. İstenilen duruluğa ve yumuşaklığa ulaşıldıktan sonra cildin beslenmesine geçilir.

Bu aşamada da öncelik kişinin cilt sorunlarına bağlı olarak değişir. Cildin beslenmesi için seçilen solüsyon radyofrekans özellikli başlık ile uygulanır.

Bu uygulama ile cildin en alt tabakasına hyaluronik asit, peptit ve antioksidan gibi etken maddeler iletilir. Aktif olarak cilt yüzeyinde çalışan bu içerikler, ciltte kolajen miktarında arttırma sağlar. Dolayısıyla ciltte yenilenme, dokularda onarım ve nemlendirme görülür.

Hydrafacial uygulamasında soğuk başlık uygulaması da diğer aşamadır. Hazır hale getirilen bu içeriklerin cilde hapsolması sağlanır ve kişi acıyı hiçbir şekilde hissetmez.

Son aşama ise LED uygulamasıdır. Bu teknik ile birlikte el değmeden tüm süreç bitirilmiş olur. İşlem bitiminde canlı bir cilt, ölü deriden arınmış cilt tabakası ve profesyonel uygulamaların tamamlandığı nemlendirici etkisini gösteren hydrafacial uygulaması bitmiş olur.

Güzellik Salonumuzdan Fotoğraflar

Hydrafacial Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

• Her mevsim uygulanabilir bir uygulamadır. • Kişide ödem, tahriş ve kızarıklık meydana getirmez. • Her yaştan kişiye uygulanabilir. • Cilde ciddi oranda nem desteği sağlar. • Seans süresi 30 dakikada bitirilmektedir. • İşlem el değmeden yapılır, oldukça hijyeniktir. • Kişi normal hayatına seans sonrası dönebilir. • Ciltte yaşlanma belirtilerini azaltır. • Siyah nokta, akne gibi derin temizlik gereken tüm cilt sorunlarını kısa sürede bitirir. Tekrarlanabilir bir uygulamadır. Konforlu ve ağrısız, acısız olduğu için tercih edilebilir. Kişiye yapılan düzenli uygulama sonrası ciltte büyük oranda iyileşme ve gençleşme görülür.

Hydrafacial Uygulaması Kaç Seans Sürer?

Kişiye özel olarak seans aralıkları değişkenlik gösteren hydrafacial uygulaması tedavi amacı ile başlandıysa 4-6 hafta arası değişkenlik gösterir. Bu seanslar bir hafta aralıklarla devam eder. Cildin yenilenmesi gözle görülür şekildedir.

Her yaştan kişiye uygulanabilir olması büyük kolaylıktır. Cilt lekelerinden ve soluklaşmasından rahatsız olan erkek ya da kadınlar rahatlıkla tercih edebilir.

Uygulama sonrası dikkat edilmesi gereken detaylar yoktur. Bu sebeple kişi rutin yaşamına dönebilir ve bir engel teşkil etmez.

Hatta istenildiği takdirde makyaj dahi yapılabilir. Fakat tek dikkat edilmesi gereken durum hydrafacial uygulamasının yapıldığı gün yüzü yıkamamaktır. Sonrasında ise normal hayatına dönebilir.

Hydrafacial Uygulaması Zararları Var Mıdır?

Hydrafacial cilt bakımının en önemli özelliklerinden biri en hassas cilde sahip kişilere bile yapılabiliyor olmasıdır. Bu sebeple herhangi bir zararı ve yan etkisi yoktur.

Özellikle cildin nem seviyesini artırmak ve yaşlılık belirtilerini azaltmak üzere özel serumların kullanılması bu bakımın başlıca sebebidir. Fakat bu serumlar da ciltte tahrişe ve kızarıklığa yol açmaz. Dolayısıyla herkese hitap eden bu teknik hem çok başarılı hem oldukça güvenlidir.

Tuzla Hydrafacial Fiyatları Nelerdir?

Kişiye özel olarak hazırlanan solüsyonlar, serum içerikleri gibi detaylar fiyatlandırmayı etkilemektir. Diğer yandan kaç seans yapılacağı da oldukça önemlidir. Doğru fiyatlandırmayı almak için muayene sonrası seans aralığı belirlenmeli ve tüm detaylar konuşulmalıdır.

Güvenli ve alerjik reaksiyonlara sebep olmayan bu uygulama için net bir bilgi alabilir, Tuzla hydrafacial fiyatları için profesyonel uzmanlarla iletişim kurabilirsiniz.

Ekibimiz

İstanbul Tuzla'dayız!

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.