CooLifting Fiyatları 2022

CooLifting Fiyatları seçtiğiniz güzellik merkezi ya da kliniğe göre değişim gösterecektir. Ayrıca cooliftingi uygulayacak uzmanın tecrübesi de eklendiği zaman fiyat artıp azalabilir. Tüm bunların yanında cooliftingin seans süresi de ücreti de etkiler. Bu nedenle kaç seansa ihtiyacınız olduğunuz uzmanınızla konuşmalısınız.

  • SMARTXIDE2 Yöntemi:

Smartxide2 lazer cilt yenileme alanındaki en son yeniliktir ve yenilikçi tarayıcısı sayesinde tüm insanların cilt tonunu ve elastikiyetini iyileştirebilir. Smartxide her cilt tipine özel olması için plastik cerrah ziyaretine ve alınacak sonuca göre ayarlanmalıdır. Mutlaka bir uzman kontrolünde yapılmalıdır.

  • Akne Kaldırma İşlemi:

Bu lazer, yüzdeki çok yüksek bir güce ihtiyaç duyulan tüm yara izlerini ve hatta yara izlerini ve sivilce izlerini tedavi etmek için yapılan çalışmadan doğdu. Cilt yaşlanmasını tedavi etmek için kullanılan güç parametreleri neyse ki çok daha düşüktür ancak tarayıcı sayesinde sonuçlar ilk uygulamalardan itibaren belirgindir. Ayrıca, fraksiyonel lazerin radyofrekansla kombinasyonu, cildin çok daha hızlı iyileşmesine ve gençliğe özgü tonu ve sıkılığı artırmak için büzülmesine olanak tanır. Lazer kolajeni uyarır ve böylece cilt, zamanın kırışıklık ve cilt gevşekliği gibi etkilerine karşı koyarak kendini yeniler.

  • RF’li Smartxide 2, “yasak” alanları bile tedavi etmenizi sağlar:

Boyun, dudaklar ve dekolte, aynı zamanda yüzle ilgili perioküler bölgeleri tedavi etmeyi sağlar. Vücut uzuvları ve eller, iç kollar ve iç uyluklar ve daha fazlası için kullanılır. Lazer, tek başına veya blefroplasti ve yüz lipofilling gibi yumuşak cerrahi tekniklerle birlikte hareket edebilir.

  • Lazer İle Yüz Germe İşlemi

Genellikle yaklaşık 40 gün arayla 3 veya 4 tedavi gerekir. Hem öncesinde hem de sonrasında kendinizi güneşten korumanız çok önemli olacaktır. Uygulamalar yaklaşık 30 dakika sürer ve cildi soğutma özelliğine sahip bir ekipman olan ve böylece tedavi sırasında herhangi bir ağrı hissini ortadan kaldıran Smart Cryo kombinasyonu ile kullanıldığından ağrısızdır. İstenirse özel bir lazer ile mevcut kılcal damarları da çıkarmak mümkün olacaktır. Cilt birkaç saat kırmızı kalır ve eve döndüğünüzde bile onu soğutmanız gerekir. Dokuları birkaç gün nemlendirici ile nemlendirmek de gerekli olacaktır.

  • Küçük Kaldırma İşlemi

Genellikle 40 günlük aralarla yaklaşık 3 ya da 4 seans sürebilir. İşlemden önce ve sonra cildinizi direk güneş ışınlarından korumanız gerekir. Tedavi seansı ortalama olarak 30 dakika sürer ve Smart Cryo adı verilen cihaz cildi soğutmak için lazer ile yüz germe işleminde olduğu gibi bu işlemde de kullanılacaktır. 

İstenirse özel bir lazer ile istenmeyen ve kötü görünen kılcal damarları da bu aşamada çıkarılabilir (kişinin isteğine ve uzmanın tavsiyesine kalmış bir durumdur). İşlem sonrası cildinizin kızarması normaldir ve uzun süre bu şekilde kalabilir. Bu neden işlem sonrası evde kendiniz soğuk kompres uygulaması yapmalısınız. İşlemden sonraki birkaç gün yüz nemlendiricisini aksatmadan kullanmaya özen göstermelisiniz.

Yüzdeki yaşlanma belirtileri en çok 40 yaş üstü insanlarda belirgin olsa da çeşitli nedenlerle yüz germe işlemi yaptırmayı düşünmeyenler de çoktur. Esas olarak çok ağır bir müdahale olduğu ve çok da doğal olmayan bir sonuç üretebileceği düşünüldüğü için tercih edilmez. Fakat modern cerrahi teknikleri kullanan bir plastik cerrahtan bahsediyorsanız bu kesinlikle geçerli değildir.

CooLifting fiyatları yukarıda saydığımız işlemlere göre değişiklik gösterecektir. Bu işlemler kişiye özel olarak planlanan işlemler olduğu için bir doktor tarafından size hangisi uygunsa o seçilmelidir. Bunun yanında seans süresi de kişiye göre değişiklik gösterebilir. Cildiniz bazen 3-4 seansta etki gösterebilirken, 6-7 seansa uzayabilir. Bu gibi durumlarda doktor tedaviye ara vermek isteyebilir.

Leave A Comment

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.