İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması rimelden daha doğal görünüm isteyenler ve kısa, hacimsiz kirpiklere sahip olan kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır.

İşlem sırasında saf ipekten yapılmış kirpikler kullanılır. Saf ipek sebebiyle alerjiye neden olmaz. Hassas ciltler içinde oldukça konforludur.

Tek tek yapıştırılacağı gibi duruma göre farklı boyutlarda da kirpikler seçilebilir. Kişiye özel doğal bir görünüm sağlanması adına işlem diplere hassasiyetle uygulanır.

Bu işlem sonucunda yapay durmayan fakat hacimli, uzun kirpik görüntüsü elde edilir. Özellikle suya ve denize dayanıklı yapısı ve 3-6 hafta arasında bozulmama süresi ile tercih edilen bir uygulamadır.

Tuzla’da güzellik salonu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla İpek Kirpik

İpek Kirpik Nasıl Uygulanır?

İpek kirpik uygulamasında ince el işçiliği, organik yapıştırıcılar önemli detaylardır. Göz genel yapısıyla hassas bir organ olduğu için dikkatli olunmalıdır. Özellikle alerjik reaksiyon göstermeyen yapıştırıcılar kullanılır. Ortamın steril olmasına ve uzman kişiler tarafından yapılmasına dikkat edilir.

İşlem basit ve kolay olmakla birlikte kısa sürede yapılabilmektedir. Her doğal kirpiğin yanına eklenen ipek kirpik doğal bir görünüm sunar.

İpek kirpik, yapıştırma tekniği kullanılarak yapılır. İpek kirpik yoğunluğuna göre işlem maksimum 2 saat içerisinde sona erer. Kişinin kullanımına bağlı olarak 3-6 hafta arasında da dökülme görülür.

İpek Kirpik Bakımı Nasıl Yapılır?

İpek kirpik hassas bir teknik olduğu için uygulama sonrası bakımları önemlidir. İlk dikkat etmeniz gereken nokta işlem sonrası 48 saat su ve makyaj ürünlerinin temasını kesmenizdir.

Yüzüstü yatış pozisyonu da kirpiklere zarar verir. Yaz aylarında aşırı sıcak ve terleme ile eli devamlı olarak göze götürmek de kirpik dayanıklılığını azaltır.

Kirpik bakımına günlük hayatta kişi dikkat ederken profesyonel olarakta bakımlarını yaptırabilir. Yapılan bakımların tamamlanması ile kirpik dökülme süresinde uzama görülür. Dökülme sonrası ise işlemi yeniletebilir ve istenilen hacme tekrar ulaşılır.

Güzellik Salonumuzdan Fotoğraflar

İpek Kirpik Kullanım Süresi Nedir?

Tek kullanımlık ipek kirpik uygulamalarında kişinin kullanımına da bağlı olarak süre 4-6 hafta arasındadır. Yenileme süreci için size özel seans aralığı belirleyebilir ve o süre içerisinde bakımı yaptırılabilir. Devamlılık ile kullanım ömrü 3 aya kadar çıkarılır.

İpek Kirpik Zararları Nelerdir?

İpek kirpik uygulamasının kalitesi, işçiliği yapan kişinin bilgi ve deneyimi ile doğru orantılıdır. Muayene sırasında kişinin göz yapısı, kirpik yapısı dikkatlice incelenmelidir. Her göz aynı kirpik yoğunluğunu kaldırmayabilir. Kişiye yakışan ayrıca görüntü olarak doğal ve estetik biçim gereklidir.

İpek kirpik malzeme kalitesi de çok önemlidir. Zarar verecek, kalitesiz ürünlerden uzak durulmalıdır. Özellikle kirpik kalitesi ve yapıştırıcı kalitesi ipek kirpiğin zararlarının önüne geçer.

Kaliteli ipek kirpik seçimi sonrası malzemenin kalın ve uzunluğu kişinin yüz hatlarına bağlı karar verilmelidir. Tüm bu detaylara dikkat edildiği takdirde ipek kirpik uygulamasının bir zararı yoktur.

Tuzla İpek Kirpik Fiyatları Nelerdir?

Description

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

Mustache

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Normal Haircut

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Scissor Cut

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Ekibimiz

İstanbul Tuzla'dayız!

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.