İpek Kirpik Fiyatları 2022

İpek Kirpik Fiyatları 2023 kişiden kişiye değişebilecek bir aralıktır bu nedenle net bir tutar söylemek mümkün değildir. Fakat fiyatlara neler etki eder ve ipek kirpik konusunda neler bilmelisiniz konusunda sizi bilgilendireceğiz.

İpek kirpik takma işlemi için tek bir seans yeterlidir, bu seansta kirpik yapıcı – veya bu teknikte uzmanlaşmış uzman – kirpiklerin kalitesini ve durumunu değerlendirerek genellikle en uygun çözümü seçer. Bu yapıldıktan sonra, kullanılan uzantıların türüne ve sayısına bağlı olarak en az bir saatten en fazla iki saate kadar değişen süreler gerektirecek olan asıl uygulamaya geçilecektir. Bu nedenle zaman ve sabır ile yüksek el becerisi gerektiren bir iştir; bu da toplam maliyeti etkileyen unsurlardan bir tanesidir.

Bu operasyonun sonunda başka seanslara gerek kalmadan nihai sonuca hayran olmak zaten mümkün olacaktır. Örneğin, kümülatif bir teknik olan ve sonuçları ilk tedaviler boyunca iyileşen laminasyonla karşılaştırıldığında, uzatmalar çok daha hızlı bir etkiyi garanti eder. 

Kaynakların süresi doğal kirpiklerin büyüme döngüsüne bağlı olarak 3 ila 4 hafta arasında değişebilmektedir: 45 ila 60 gün arasında değişen bu döngü tamamlandığında, her bir uzantı eklendiği saçla birlikte dökülecektir. Bu nedenle aylık bir rötuş seansına başvurmak gerekir. Fiyat açıkça ilk uygulamanınkinden daha düşük olacak, bu da sınırlı sayıda kirpik kullanılmasına ve teknisyenin daha az çalışmasına neden olacaktır.

Uzatmaların mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmasını sağlamak için birkaç basit kurala uymak önemlidir: gözlerinizi ovuşturmaktan kaçının, ilk 48 saat gözlerinizi ıslatmayın ve yalnızca yağ ve yağlı madde içermeyen deterjanlar kullanın. Bu amaç için özellikle tavsiye edilen kirpik şampuanları, uzatma varlığında bile hassas ve etkili günlük göz hijyeni için idealdir.

İstatistiklere göre, Türkiye’de 2020 yılında, 29,13 milyon kadın haftada 8 veya daha fazla maskara kullanırken, 2027’de küresel kirpik ürünleri pazarının 2019’daki 388 faturaya kıyasla 579,4 milyon dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Uzun ve kalın kirpikleri istenmesinin nedenleri, kişinin artık her gün maskara ile uğraşmak istememesi ya da daha doğal görüntüyle, bakımlı görünebilmesidir. Artık piyasada çok sayıda vitamin serumu var: Kirpiklerin sağlığı için yararlı olan uzun bir vitamin serisi, hyaluronik asit, keratin ve ayrıca Çay ağacı yağı ve prostaglandin türevleri bazlı ürünler, kanıtlanmış maddeler saçın Anagen fazını arttırmada oldukça etkili yöntemlerdir.

En popüler estetik müdahaleler arasında, kirpikleri kaldırmanızı ve yaklaşık bir ay süren yarı kalıcı bir kıvrım vermenizi sağlayan son zamanlarda ortaya çıkan bir teknik olan kirpik kaldırma olarak da adlandırılan laminasyondan bahsetmekte fayda var. İhtiyacınız olan her şeyi içeren özel kitlerin satın alınmasıyla evde de yapılabilen daha yaygın takma kirpiklere geçerli bir alternatif. 

Doğru talimatları izlemeniz koşuluyla profesyonel sonuçlara olanak sağlayan bir seçim. Fakat biz bir uzman tarafından yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu tür müdahaleler bilir kişi tarafından yapılırsa daha güvenli olacaktır.

Kirpik uzatma ve kalınlaştırmaya gelince, uzatma, şüphesiz uzmanlaşmış merkezlerde en sevilen ve en çok kullanılan teknikler arasındadır: Bu başarının nedenleri, mükemmel sonuçlara ve makyaj kullanılmadan haftalarca mükemmel kirpikler veren süresine borçlu olabilir. 

Kim Kardashian ve Jennifer Lopez gibi ünlüler, Instagram profillerinde gözlere odaklanmış bakışlar sergileyen ve kirpikleri her zaman belirgin olan, sadık destekçileridir. Sıradan kadınlar arasında bile katlanarak büyüyen bir alışkanlık ve hatta erkeklerin% 2’sinin bile tercih ettiği söylenmelidir. 

İpek Kirpik Fiyatları 2023 için istediğiniz merkezden ücret konusunda net bilgi alabilirsiniz. Ayrıca konuştuğunuz kişiyle aşamaları da konuşmuş olursunuz. Kişiye özel fiyatlandırma olabileceğini de akıldan çıkarmamak gerekir. 

Leave A Comment

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.