Eyeliner

Eyeliner uygulamasını bilmeyen yoktur. Ancak bunun aksine kalıcı eyeliner uygulamaları hakkında da bilgi eksiği olan kişilerin sayısı yadsınamaz . 

Kadınlar güzelliklerini yüzyıllardır yaptıkları makyajlarla ön plana çıkarmayı hedeflemişlerdir. Günümüzde ise teknolojinin de etkisiyle kadınların bu ihtiyacı kalıcı hale getirilerek yaşamlarına bir pratiklik sağlanmıştır. 

Tuzla Eyeliner

Makyaj yapan kadınların bir çoğu ayna önünde belki de eyeliner uygulamasını yaparken zaman harcamaktadırlar. Üstelik uygulama sırasında bazı aksiliklerin de meydana gelmesi kaçınılmazdır. 

Üstelik istediğimiz gibi bir sonuç elde edemediysek işlemin tekrarlanması kaçınılmaz olur. Tuzla’da güzellik salonu arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eyeliner uygulaması kadınların tabusu haline dönüşebilir. İşte tüm bu konular göz önüne alındığında kalıcı eyeliner uygulamaları son yıllarda en popüler kalıcı makyaj uygulamalarından biri olmuştur. 

İstediğiniz tarzda eyeliner uygulamasını seçerek kendinize en çok yakıştırdığınız eyeliner stilini seçerek kalıcı olarak yaptırabilirsiniz. İşlem halk arasında kalıcı göz makyajı olarak bilinmekle birlikte daha çok amaca hizmet etmesi üzerinde durulmaktadır. 

İş hayatındaki kadınlar ya da sosyal hayatlarında makyaja çok fazla zaman ayıramayan ya da ayırmak istemeyen kadınlar kalıcı eyeliner uygulamasını tercih etmektedir.  Eyeliner uygulaması ile her sabah tekrar edilmesi gereken bir göz makyajı yapma zahmetinden uzaklaşmış olursunuz. İstediğiniz modeli uzun süre kullanma lüksüne sahip olabilirsiniz. 

Eyeliner Uygulaması Nasıl Yapılır?

Kalıcı makyaj uygulamaları yaptırmak isteyen kişilerin çoğu eyeliner uygulamalarını tercih edebilmektedir. Kalıcı eyeliner uygulamasında diğer kalıcı makyaj uygulamalarındaki işlem uygulanır. Yani cilt tabakasının altına boya enjekte edilerek uygulama yapılır. Uygulamaya başlamadan önce uzman eşliğinde eyeliner uygulamasının stili ve şeklinin belirlenmesi gerekir. 

Nasıl bir çizim isteniyorsa bu uzmanlara ifade edilmelidir. Tabi ki burada istediğiniz stili seçerken bunun uzun süre kullanmanız gerektiği de unutulmamalıdır. Bu sebeple uzun süre kullanıma uygun bir çizim seçilmesi doğru olur. Seçim tamamlandığında çizime başlanır. Cilde uygulanacak olan boya seçilerek boya cilde enjekte edilir. 

Acı hissedilmemesi adına lokal anestezi olacak şekilde bir krem sürülerek işlemin acısız olması sağlanır. Böylece işlemi yaptıran kişi acı hissetmeden eyeliner uygulamsı yapılır. İşlem sonunda ise kalıcı eyeliner uygulaması tamamlanmış olur.  Eyeliner uygulamasında süre kişiden kişiye göre farklılık göstermekle birlikte yarım saat ile bir saat gibi zaman diliminde işlem tamamlanır. 

Tüm kozmetik işlemlerde olduğu gibi eyeliner uygulamasında da bazı dikkat edilmesi gereken konular vardır. Bu konulara yeteri kadar hassasiyet gösterildiği takdirde eyeliner uygulamanızı uzun süre kullanmanız mümkün olur. İşlem yapıldıktan sonra ilk 24 saat oldukça önemlidir. Bu süre zarfında işlem uygulanan bölgenin su ile teması kesilmelidir. 

İşlemin yeni yapılmış olmasından dolayı da birkaç günlük süre zarfında makyaj yapmamakta yarar vardır. Boyanın tutması, kalıcı olması için makyaj uzmanının önerdiği bakım kremlerini işlem yapılan bölgeye uygulamayı ihmal edilmemesi gerekir. 

Aşırı güneş ışınları, sauna, hamam gibi ortamlar işlemin yapısal olarak olumsuz etkilenmesine sebep olabileceğinden bir hafta boyunca bu yerlerden uzak durulması önerilmektedir. Ayrıca kalıcı makyaj uygulamalarının tamamında makyaj uzmanları son rötuşların yapılması ve uygulamanın sağlıklılığı için bir randevu verebilir. 

Eyeliner uygulaması yapıldığında makyaj uzmanlarının sözleri dikkate alınırsa bir buçuk iki sene kadar kalıcılık sağlanabilir. Tabi ki bu kişinin kullanımına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.  İşleminizden memnun kalmanız durumda var olan çizim üzerinden işlemi tekrarlayarak süreyi uzatmak mümkündür. 

Eyeliner Uygulamasının Faydaları Nelerdir?

Eyeliner uygulamasında beklenti ile faydası doğru orantılıdır.İstanbul, Tuzla’daki güzellik salonumuzda yapılan eyeliner uygulamasıyla kişiler her gün rutin olarak yapmak zorunda kalınan eyeliner uygulamasını yapmak zorunda kalmazlar. Bu zaman bakımından oldukça değerlidir.  Ayrıca eyeliner uygulaması yapan kadınlar kalıcı eyeliner uygulamasındaki gibi aynı şekli yakalamakta zorlanırlar. 

Kalıcı eyeliner uygulaması bu anlamda da makyaj yapmayı seven ancak zamandan dolayı sorun yaşayan kişiler için büyük önem arz etmektedir. 

Tuzla Eyeliner Uygulaması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İstanbul, Tuzla kalıcı eyeliner fiyatları, makyaj uzmanlarının ve güzellik salonlarının konumuna, fiyat politikasına göre farklılık gösterebilmektedir. Bu konudaki en doğru bilgi güzellik salonu ile iletişime geçilerek alınabilir. Eyeliner uygulamalarını yaptırmadan önce görüşülen kişilerin uzmanlık sertifikalarının olup olmadığının sorulması iyi olabilir. 

İşlemi yaptırmadan önce kişiler kafalarında soru işareti bırakmamalı ve net bir karar verdikten sonra işleme başlamalılar. Fiyat konusunda hassas davranan kişiler birkaç güzellik salonu ile görüşerek net bir bilgi edinebilirler. 

Güzellik Salonumuzdan Fotoğraflar

Ekibimiz

İstanbul Tuzla'dayız!

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.