Anti Aging Cilt Bakımı Fiyatları 2022

Anti Aging Cilt Bakımı Fiyatları hakkında net bir tutar söylemek doğru olmaz. Öncelikle Anti Aging Cilt Bakımını nasıl yapacaksınız. Buna karar vermeniz gerekmektedir. Genellikle 30 yaş üstü kadınlarda medikal tedavi yöntemleri önerilse de 30 yaşa gelmeden önce cildine yatırım yapan kadınlar, 30 yaşındayken diğerlerine göre daha genç görünebilirler.

Öncelikle medikal estetik uygulamalarında tercihinizi deneyim sahibi tecrübeli uzmanlar tarafından yapın. Böylelikle için rahat bir şekilde bilgisine ve tecrübesine güvenebilirsiniz. Medikal tedavi yöntemiyle yapılabilecek uygulamalar şunlardır:

  • Cilde hyaluronik asit ya da çeşitli madde ve vitaminleri enjeksiyon yöntemi ile vermek.
  • Derinin tüm lekeleri gösterdiği tabakanın yok edilmesi
  • Ciltteki kırışıklığı azaltmak için yapılan uygulamalar
  • Dolgu uygulamaları

Tüm bunlar cildinizdeki kolajen üretimini arttırmak için yapılmaktadır.

Yıllar içinde bazı yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Örneğin, ifade hatları, iyi yaşanmış bir hayatın ve bolca kahkahanın ve diğer duyguların belirtileridir. Yüz derisi de yaşla birlikte sarkabilir, elastikiyetini kaybeder. Bazen hoşumuza gitmese de bu olayların kaçınılmaz ve doğal olduğunun farkında olmalıyız. Yaşlanma sürecini tersine çevirmek mümkün değil, tedavilerin formülasyonlarındaki gelişmeler, geçen zamana rağmen pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmayı kolaylaştırıyor. Yüzünüzün ışıltısını korumak istiyorsanız bu küçük ipuçlarını ve basit ritüelleri uygulayabilirsiniz.

  • Vücudunuzun %60 ila %70’i su olduğundan ve her gün ortalama 2 litre dışarı atıldığından, sağlıklı kalmak için su içmeniz önemlidir. Cildinizin durumu aynı zamanda vücudunuzun neyi özümsediğine de bağlıdır, bu nedenle ilk ipucumuz, cildinizi nemli ve esnek tutmak için gün boyunca yudum yudum su içmek! Genel tavsiye, günde yaklaşık 6/9 bardağa karşılık gelen 1,5 ila 2 litre su alınmasıdır.
  • Beslenme vücudunuzun dengesi için önemli bir unsurdur. Sağlıklı beslenmek sağlığınız için olmazsa olmazdır. Bildiğiniz gibi günde en az 5 porsiyon meyve ve sebze tüketilmesi tavsiye edilir. Mevsimsel ve taze ürünleri seçin. Günlük diyetinize antioksidan olarak kabul edilen yiyecekleri dahil edebilirsiniz, bunlar serbest radikallerin yaşlanmasını sınırlamaya yardımcı olur. Bunlar arasında tatlandırıcıları (kekik ve kuru kekik, tarçın ve zerdeçal tozu…), fındık, tatlı patates, yaban mersini ve kivi gibi daha birçok yiyeceği deneyebilirsiniz.
  • Yüzünüzdeki ılık güneş ışığının mutluluğuyla karşılaştırılabilecek çok az duygu vardır. Ancak mükemmel bir uyarıcı olmasına rağmen, güneş aynı zamanda cildimize zarar verebilir, cildi kurutabilir ve erken cilt yaşlanmasının birincil nedenidir, bu nedenle cildinizi aşırı güneşe maruz kalmaktan korumak çok önemlidir. Akıllı cilt ürünü seçimleri, olumsuz etkileriyle savaşmaya yardımcı olabilir. Şimdiye kadarki en önemli şey, cildin yaşlanma belirtilerini önlemesine yardımcı olmak için kışın bile güneş kremi kullanmaktır. 
  • İster gününüzü pijamalarınızla geçirin ister binlerce randevunuz olsun, tüm cilt tiplerinin sabah ve akşam uygun temizlikten faydalanması gerekir. Doğru bir ritüelin faydaları çoktur: Ciltteki kiri ve yabancı maddeleri yok eder, cildi rutinine hazırlamaya yardımcı olur ve ışıltısını ortaya çıkarır.
  • Cildiniz ona bakmanızı sever ve onu canlandırmak için yüz masajından daha iyi bir şey yoktur. Yüzünüze günde birkaç dakika tek başınıza, nemlendiricinizi sürerken veya akşamları koltukta dinlenirken masaj yapabilirsiniz. Parmak uçlarınızla yüz derisini yukarı doğru çekerek bastırın. Parmaklarınızla kırışıklıkları sildiğinizi hayal edin. En iyi duruma getirmek için bir yağ (argan yağı, zeytinyağı) kullanabilirsiniz. Bu kendi kendine masaj, düzenli olarak uygulandığı takdirde kırışıklıkları bir miktar azaltabilir ve önleyebilir.

Anti Aging Cilt Bakımı Fiyatları randevu aldığınız hekim ve klinik bazla değişiklik gösterecektir. Bu nedenle ücret konusunda nokta atışı yapmak doğru olmaz. Eğer evde kendiniz bir Anti Aging Cilt Bakımı yapmayı düşünüyorsanız, yine sizin cildinize uygun olan dermatolojik ürünleri kullanmanız daha doğru olacaktır.

Leave A Comment

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.