Cilt Bakımı Fiyatları 2022

Yüz bakımı, yüzünüze ve boynunuza çeşitli temizleyiciler, maskeler, keseler ve serumlar uygulayan bir güzellik uzmanından daha fazlasıdır. Masaj terapisi ve diğer sağlıklı yaşam hizmetleri gibi, Cilt Bakım Fiyatları, maliyetler de çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Bu faktörler arasında cildi tedavi etmek için kullanılan ürünler, teknikler ve teknolojinin yanı sıra estetisyenin uzmanlık düzeyi ve cilt bakımının ne kadar sürdüğü yer alır.

Sonuç olarak, yüz bakımı fiyatları, en son teknoloji ve tamamen doğal ürünlerle 90 dakikalık bir bakım ile 30 dakikalık bir yüz bakımı için fiyatlar değişkenlik gösterecektir.

Çoğu estetisyen, farklı tedavileri ve bir yüz bakımını her bir müşterinin cilt tipine göre özelleştirir, ancak aynı zamanda aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi yüz bakımı menüsü de sunar. Mikrodermabrazyon, Dermaplaning, Kişiselleştirilmiş (cilt tipinize ve durumunuza uyarlanmıştır), Akne veya pürüzlü cilt için veya Rezenerate (cilt onarımı için nanoteknoloji kullanır) gibi yöntemleri vardır. 

Kimyasal peeling, akne, güneş lekeleri, ince çizgiler, kırışıklıklar ve düzensiz cilt dokusu gibi cilt sorunlarını tedavi etmek için kullanılır. Glikolik veya salisilik asit, trikloroasetik asit (TCA) ve fenol gibi kimyasalların kullanımını içerirler. Kimyasal cilde uygulanır ve belirli bir süre sonra çıkarılır. Sonuç olarak, derinin üst tabakası soyularak daha genç, daha esnek, daha genç görünen bir cilt ortaya çıkar. 

Kimyasal peeling, standart cilt bakımlarından biraz daha pahalıdır çünkü kimyasalların kendileri pahalı olabilir ve süreç daha uzun sürer. Ultrason, mikrodermabrazyon ve yeniden canlandırma gibi bazı cilt bakımı teknolojileri ve tedavileri, belirli topikal ürünlere ek olarak fiziksel ekipman gerektirir. Bu araçları ve yöntemleri kullanan tedaviler, estetisyenin ekipmanı satın alması ve uzmanlık eğitimini tamamlaması için daha pahalıya mal olacaktır.

Güzellik uzmanları, müşteriler birden fazla paket satın aldıklarında genellikle belirli hizmetlerde indirim sunar. 

Cilt bakımının fiziksel olarak birçok faydasının yanında bir de psikolojik olarak etkileri vardır. Kişi cilt bakımı yaptıktan sonra kendini daha iyi hissedecek, insanların ona sağlıklı göründüğünü söyledikten sonra keyifli olacaktır. Özellikle cildinde büyük problemler yaşayan kişilerin uzun süre ara vermeden rutin bir şekilde cilt bakımı yaptırmaları, uzun vadeli bir yatırım olacaktır. 

Cilt bakımında uzmanınızın sizin için önerdiği kişiselleştirilmiş plana uyarsanız, sonuçtan daha fazla memnun kalabilirsiniz. Sizin cilt tipinize göre uyarlanmış seanslar ve seans sürelerinin yanında cildinize uygun olan tüm işlemleri yaptırmak, tam anlamıyla cildinize ihtiyacı olan her şeyi vermek demektir. Bu nedenle cilt bakım uzmanınızı çok iyi araştırmalı ve bulduktan sonra da tavsiyelerini dikkate almanız gerekmektedir.

Cilt Bakımı Fiyatları değişken bir ücret politikasına sahiptir. Gideceğiniz güzellik merkezinin kalitesi ve orada kullanılacak ekipmanlar, seans sayınız, sizinle ilgilenen uzmanın eğitim, tecrübe ve tanınırlığı fiyatı etkileyecek faktörler arasındadır. Ücret konusunda net bir bilgi verememekle birlikte, zaten kişiye özel hazırlanan cilt bakımı hakkında fiyat konusunda ilgili merkezlerden bilgi almanızı tavsiye ederiz. 

Ayrıca seçtiğin merkezlerin Sağlık Bakanlığı onaylı olmasına dikkat etmelisiniz. Ödeme konusunda az para vermek için güvenilirliği olmayan uzmanlardan ve işletmelerden uzak durmalısınız. Bu tür işletmeler ve uzmanlar cildinize ciddi zararlar verebilir. Ayrıca kullanılan ürünlerin kalitesi hakkında da önceden bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Leave A Comment

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.