Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları 2022

 

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları 2023 seçeceğiniz merkeze göre değişiklik gösterecektir. Hatta bulunduğunuz il, semt ya da seçtiğiniz yerin bir klinik ya da güzellik merkezi olup olmaması da bu durumu etkileyecektir. Tüm bunların yanı sıra seçtiğiniz uzmanın deneyimi ve tanınırlığı da ücreti etkileyecek faktörlerden bir tanesidir.

Erkek lazer epilasyon vücudun tüm bölgelerinde (göz hariç) kullanılabilir. Vücudun tedavi edilemeyen tek bölgesi göz çevresidir. Aslında, göz çevresine çok yakın olan kaşları tedavi etmek mümkün değildir: bu durumda tedavi biraz risk içerebilir ve bu nedenle o bölgede lazerden kaçınılır. Bununla birlikte, göz çevresi hariç, vücudun tüm bölgeleri kolayca ve etkili bir şekilde tedavi edilebilir ancak her zaman seans öncesi, seansın kendisi ve seanstan sonraki zamanlarla ilgili vaka kurallarına azami bir şekilde uyulmalıdır.

Bir erkeğin lazer epilasyon konusunda en çok ilgi gösterdiği vücut bölgeleri arasında özellikle sırt, omuzlar ve göğüsten bahsetmek doğru olacaktır. Bununla birlikte, insanlarda kılın sadece daha koyu olmakla kalmayıp aynı zamanda daha kalın ve daha güçlü olma eğiliminde olduğunu anlamak oldukça kolaydır. Bir yandan bu bir avantaj olabilir çünkü saçın daha koyu rengi daha hızlı başarıyı belirler. Seçici Termoliz prensibi göz önüne alındığında ve diğer yandan hafif bir dezavantaj olur çünkü tedavi süresi bir kadında olabileceklere kıyasla biraz daha uzun sürebilir.

Bununla birlikte, genellikle tedaviyi az ya da çok hızlandıran ve operatör tarafından yalnızca öznenin anamnezinin değil, aynı zamanda zamanların ve yöntemlerin de tanımlandığı ilk bilişsel seansta tanımlanan bazı parametreler vardır. Çoğu zaman, tedaviyi hızlandırmak için, -hem kadınlara hem de erkeklere ve belki de göğüs kıllarının uzunluğu göz önüne alındığında, ikincisine daha da fazla – bir veya iki gün önce bir jilet veya jilet kullanmadan önce tıraş olmaları tavsiye edilir.

Ayrıca, daha hızlı bir tedavi sonucu elde etmek için enerjiyi düşük akıcılığa ve yüksek frekansa ayarlamanız gerektiğini sıklıkla hatırlatırız: bu özellik, fazla kılları inceltme ihtiyacı olduğu için kullanılır. Her halükârda, bilişsel seans sırasında ortaya çıkan normal endikasyonların dışında, tedavi herkes için aynıdır ve sadece seansın daha iyi ve daha hızlı bir şekilde sonuçlandırılması için değil, aynı zamanda daha iyi sonuç alınması için de kurallara uyulmalıdır. Zamanla daha kalıcı ve risksiz sonuç verebilir.

Lazer epilasyon, sadece kadınlar için değil, erkekler için de istenmeyen tüylere karşı etkili ve kalıcı, dolayısıyla uzun ömürlü bir yöntemdir: aslında hem erkekler hem de kadınlar için başarıyla kullanılabilen bir yöntemdir. 

Fazla tüylerin yok edilmesi için lazer epilasyon yöntemi, garantili ve etkili bir yöntemdir ve bu nedenle tüm cilt ve tüy tipleri için büyük ölçüde jenerik ve neredeyse evrensel bir şekilde geçerlidir. Aslında, lazer epilasyon tedavisi yaptırmak, yalnızca net bir şekilde garanti edilen sonuç açısından değil, aynı zamanda risklerin veya tehlikelerin olmaması açısından da güvenceye sahip olmak anlamına gelir.

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları 2023 konusunu en başta saydığımız durumlar haricinde kaç seans gideceğiniz de etkileyeceği için tavsiyemiz gitmek istediğiniz merkezle konuşup size uygun seans aralığını belirledikten sonra fiyat hakkında da bilgi almanızdır. Böylelikle net bilgiye ulaşmış olursunuz.

Leave A Comment

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.