Kaş Tasarımı Fiyatları 2022

Kaş Tasarımı Fiyatları seçeceğiniz kaş tasarımına göre değişiklik gösterebilir. Kaş tasarımı, bu konuda yetkili uzman profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Özellik kaşa yapılan yarı kalıcı dövme gibi işlemlerin; sonuçtan memnun kalmadığınız takdirde, bir süre yüzünüzde kalacağı için son derece hatasız yapılması gerekmektedir. Ayrıca bu işlemlerde kullanılan ekipmanların ve ilaçların son derece kaliteli malzemeler olduğundan emin olun.

Her halükârda, özellikle kaşlar için talep gören, estetik tedavilerdir. Çünkü bakış, makyajın %90’ını oluşturur. Kaşları belirledikten sonra, sadece bir çiseleyen rimel ve biraz allık, endişelenmeden dışarı çıkmak için yeterlidir. Dermopigmentasyon, kalıcı dövmeler, ihtiyacınıza göre boyalar, şekle rötuş yapmanızı ve varsa delikleri düzeltmenizi sağlayan hileler var. Tüm moda kaş trendlerini öğrenelim.

  • İp ile kaş epilasyonu

İp, maruz kalabileceğiniz en hassas epilasyon yöntemidir. Son derece profesyonel bir çözümdür, aslında herkes bu tekniğe hâkim değildir, bu nedenle fazla kılları ortadan kaldırarak görünümü en iyi şekilde nasıl çizeceğini bilen profesyonellere başvurmak daha iyidir. Teknik, hassas cilde sahip olanlar için mükemmeldir, çoğu durumda aslında tüylerin alınması bölgeyi kırmızı bile yapmaz. Fakat yine de tedbirli olmak gerekir.

  • Microblading kaşları

Kaşında iyi bir başlangıç ​​noktası olmayan ve bu nedenle mükemmel kaşlar için etkili ve fonksiyonel bir çözüm aramak zorunda kalanlar için microblading doğru çözümdür. Bu, fark edilebilir kalması için yılda birkaç rötuş gerektiren bir tür yarı kalıcı dövmedir.

  • Kaş microblading

Modern teknikler, bir kalemle doldurmanıza bile gerek olmayan doğal bir saç teli oluşturmanıza olanak tanır. Aslında tam da makyaj türü ne olursa olsun gözlerinizi her zaman ön planda tutmanızı sağladığı için en çok tercih edilen tekniktir.

  • Kaş laminasyonu

Son zamanlarda en çok talep edilen tedavilerden biri de kirpik ve kaş laminasyonudur. Yaklaşık bir ay süren, tek seansta kaşlarınızı kaldırmanızı, düzeltmenizi ve kalınlaştırmanızı sağlayan bir çözümdür. Laminasyon gerçek bir iyileştirici tedavidir çünkü zamanla kaşlarınızı kalınlaştırmanıza, güçlendirmenize ve dolgunlaştırmanıza olanak tanır. 

Kaş tasarımı nedir?

Her kadının kişiliğini en iyi yansıtan kemer şeklini belirleyebilmek için yıllarca çalışan uzmanlar var. Takip eden tekniklerin hepsi farklıdır ve her biri belirli ihtiyaçlara uygundur. Sadece kendinizi gerçek uzmanların ellerine teslim ederek mükemmel şekilde tanımlanmış kaşlara sahip olabilirsiniz, ancak sonuçlar zamanla korunmalıdır. Bu nedenle bazı işlemlerden sonra yılda bir ya da iki kez rötuş işlemi yapmak gerekebilir.

Aslında, saç büyümesini uyararak kaşlara bakım yapmak için ama her şeyden önce anti-estetik boşlukların oluşmasını önlemek için özel tedaviler vardır. Dolgun ve kalın kaşlar, arzu edebileceğiniz en ilgi çekici tasarımla görünüme doğru rahatlamayı verebilmek için mükemmel bir başlangıç ​​noktasıdır. Her zaman modayı takip etmemek en doğru çözüm çünkü yüze hâkim olan özellikleri vurgulamanız ve öne çıkarmanız gerekiyor.

  • Gür kaşlar, kalın ve doğal kaşlar

Kusurlu ve doğal güzellikle eş anlamlı olan gür kaşlar, son dönemin en popüler trendlerinden biri, doğal olarak çok sayıda asi saça sahip olanlar için eşsiz bir çözüm. Ancak bu tip kaşlar çok dikkat ister, aslında özensiz görünmemek için uygun sabunlu kaş ile yukarı doğru taramanız ve mümkün olduğunca düzeltmeniz gerekir.

  • Nemli efektli kaşlar

Takıntılı kaş bakımının en popüler yıldızlarından biri olan Lily Collins’in sırrı, kesinlikle ona kalın ve koyu kaşları veren genetik bir yapıdır. Yıldız, onları basitçe taradığını ve onları parlak ve tek kelimeyle mükemmel yapan bir kaş jeli ile sabitlediğini açıkladı: Bir damla çiy ile kaplanmış, nemli kaşlar, makyajdaki gibi ıslak ve şık bir etki veriyor.

  • Kaş yarığı

Eksantrik ve üst moda olan kaş yarıkları, kaşları bölen ve onları moda yapan çizgilerdir, jiletle veya alternatif olarak çok opak bir kapatıcı kullanılarak yapılabilir. Modası geçme ihtimali yüksektir. Fakat birkaç hafta içerisinde kaşlarınız çıkmaya başlayacaktır.

  • Asya Kaşları

İnce ve kalkık kaşlar, gelecek sezon en moda olacak trendlerden biri, seksi ve ilginç bir görünüm veriyor, çok ince ve belirgin kirpiklere sahip olanlar için mükemmel bir çözüm. 

Kaş Tasarımı Fiyatları hakkında sizlere, birkaç kaş tasarımından bahsettik. Ücret değişiklik gösterebileceği için en doğrusu, gittiğiniz güzellik merkezinden bilgi almak olacaktır.

Leave A Comment

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.