Kirpik Lifting Fiyatları 2022

Kirpik Lifting Fiyatları ortalama 3 veya 4 seans sürebilmektedir. Bu nedenle fiyat seans başına değişiklik gösterebilir. Fakat bunun yanında seans ücreti olarak değil tüm işlemler için fiyat veren güzellik merkezleri de vardır.

Açıkçası, fiyatlar seçilen profesyonele ve kullanılan ürün türüne göre değişebilir. Avantajı elbette kirpik laminasyon süresidir. Sonuçlar genellikle 6/8 haftaya kadar görülebilir. Yeter ki biraz sabırlı olun: Özellikle kirpik uzatma ve kirpik bakımı konusunda sonuçların belirginleşmesi için en az 4 seans (60 dakika) gerekiyor.

Kirpik liftingi, sahte uzantıların uygulanmasını içermez, doğrudan doğal kıla(kirpik) etki eder. Bu nedenle kirpiklerin bu tür bir tedavi için uygun olması çok önemlidir: Aslında, çok kısa olan kirpikler için uzatma tercih edilebilir. 

Laminasyonun sizin için uygun bir tedavi olup olmadığı nasıl anlaşılır? Kirpiklerinizin özelliklerine bakarak başlayın ve uzunluklarını, kalınlıklarını ve konumlarını değerlendirin (düz mü, aşağı mı yoksa dağınık mı?). Bir dereceye kadar yumuşaklık ve nemlendirme ile birleştirilen kirpik laminasyonunu denemek için nedenlerden birisi: Kirpik lifting bu özellikleri de geliştirebilir.

Kirpik liftinginde iki temel unsur vardır: Kıvırıcı ve keratin. Birincisi ile aslında hem üst hem de alt göz kapaklarında kirpiklere hangi kıvrımın verileceğini seçmek mümkün. Elbette kıvırıcının çapı kirpiklerinizin uzunluğuna ve gözlerinize vermek istediğiniz stile bağlıdır ki bu az ya da çok doğal olabilir. Kirpikleri güçlendiren ve dolduran, büyümelerini destekleyen keratin de eşit derecede önemlidir. Kirpik laminasyonu ancak güzel bir maskara etkisi yaratacak boya ile bitirilebilir.

Kirpik laminasyonundan sonra göz bakımınıza her zamankinden biraz daha özen göstermeniz gerekir. Peki nasıl? İlk 24 saat kirpiklerinizi ıslatmaktan ve makyaj yapmaktan kaçının. Güzel ve kalıcı bir sonuç elde etmek için yüz üstü uyumamaya çalışın. Ve mükemmel bir sonuç istiyorsanız, laminasyondan hemen sonra kirpikleri taramak için temiz, eski bir rimel fırçası kullanın.

Genel olarak, laminasyon kesinlikle güvenli bir tedavidir. Bununla birlikte, elbette, bazı faktörleri akılda tutmakta fayda var. Göz hastalıkları, alerji, hamilelik ve emzirme durumunda, aslında laminasyon endike değildir ve kesinlikle kaçınılmalıdır. Hafif bir tahriş normaldir, 24 saat içinde geçmelidir. Eğer geçmezse mutlaka doktorunuza başvurun.

Maskarasız da kıvrık, uzun ve mükemmel kirpiklere Kirpik Liftingi ile sahip olabilirsiniz. Kirpik laminasyonunun etkileri, yani güçlendirici bir eylem tedavisi uzun, doğal ve gür kirpiklerinizin olmasını sağlayabilir. Sonuç maskaraya benzer, ancak çok daha doğaldır. Ve tabii ki, topaklar, yapıştırılmış kirpikler veya düşme gibi dezavantajlar olmadan bunu elde edersiniz. Avantajlar sayısızdır ve sadece estetik açıdan değil. 

Aslında kirpik laminasyonu, kıla içeriden bakım yapmak için mükemmel olan gerçek bir vitamin ve keratin güçlendiricidir. Bu nedenle etkileri aynı zamanda iyileştiricidir ve uzun vadeli faydalar elde etmek için idealdir. Açıkçası, bu kişiselleştirilebilir bir kirpik bakımıdır: aslında eğrilik, kıvırıcının çapına ve pigment seçimine bağlı olarak renge bağlıdır. Ancak sayısız değişkene rağmen kesin olan bir şey var: laminasyon, kirpiklerinizin görünümünü büyük ölçüde değiştirir.

Kirpik laminasyonu hakkında bilinmesi gereken ilk şey, kirpikleri çok doğal bir görünümden uzaklaştırmadan daha uzun, daha kıvrık ve dolgun hale getirmeye uygun bir tedavi olduğudur. Keratin ve vitamin bazlı solüsyon daha sonra doğrudan kıl üzerinde etki ederek kılı yumuşak, sağlıklı ve kalın hale getirirken aynı zamanda daha düzenli ve daha besleyici hale getirir. Amaç, elbette mükemmel bir görünüm elde etmektir: laminasyon, aslında kirpikleri daha hacimli hale getirerek size lifting etkisi sağlarken aynı zamanda yoğun bir şekilde kıl köklerinizin beslenmesini sağlar.

Kirpik Lifting nedir, nasıl yapılır ve fiyatları neler etki eder sizlere kısaca bahsettik. Tavsiyemiz; eğer Kirpik Lifting yaptırmak istiyorsanız mutlaka bir uzmana başvurmalısınız.

Leave A Comment

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.