Nail Art Fiyatları 2022

Nail Art Fiyatları ile ilgili net bir cevap vermek pek mümkün değildir. Öncelikle ücretin yaptırmak istediğiniz nail artın niteliklerine göre değişiklik göstereceğini bilmelisiniz. Daha sonra yaptıracağınız güzellik merkezi, salon ya da klinik bazında da fiyatta farklılıklar oluşabileceğini unutmamalısınız.

Nail art yani tırnak sanatı Jel, Akrilik ve Akrilik jel olmak üzere 3 farklı şekilde yapılabilir. Doğru yapıldığında, üçü de tırnaklara 3 ila 4 haftalık güzellik için düzgün ve zarif bir görünüm verir. Fiyat değişiklikleri, aynı profesyonel tarafından yapılması durumunda, sadece gerçekleştirme için geçen süreye göre değişir. Bunun nedeni, ürünlerin çok benzer olması ve sonuçların neredeyse aynı olmasıdır.

Maliyeti belirleyen diğer önemli varyant, bunun yerine muhatap olduğunuz profesyonel veya tırnak teknisyenidir. Gerçek kalitede ürünler kullanan ve tanınmış bir güzellik merkezinde çalışan sertifikalı bir uzman, rakiplerinden daha yüksek bir fiyat isteyecektir. 

Daha ayrıntılı anlatmak gerekirse: son yıllarda tırnak sanatının fiyatı çok düştü ve herkes tarafından erişilebilir hale geldi. Bu nedenle taleplerdeki artış ve sonuç olarak giderek daha karmaşık hale gelen dekoratif tırnak sanatı arayışındaki artış rekabetlere de yol açtı.

Protez Tırnak uygulandıktan sonra, birçok tırnak sanatı ve efekti arasından seçim yapılarak tırnakları süslemek mümkündür. Açıkçası, 3D dekorasyon veya mikro boyama gibi gelişmiş teknikleri seçerseniz, bunlar nihai fiyatı oldukça yükseltecektir.

Doldurma tekniğine gelince, ücret biraz daha az olacaktır. Rekonstrüksiyonun süresini uzatmak için vazgeçilmezdir, doğal tırnağın yeniden büyümesini kapatmak için yapılır. Akrilik tırnak fiyatları ise Jel rekonstrüksiyonundan biraz daha düşük bir maliyet, bunun nedeni UV veya LED lambada polimerleşmemesi ve havadaki her şeyi kurutmasıdır. Daha fazla el becerisi ve daha iyi hassasiyet gerektirdiği için daha az kullanılır, ürün yoğun ve rahatsız edici bir kokuya sahiptir.

Akrilik tırnak rekonstrüksiyonunun en çok tercih edilen yöntemdir. Tedavi için harcanan sürenin çok kısa olması haklı olarak maliyeti çok düşük yapar. Aslında, ürünün ikili formları ve yoğunluğu sayesinde, yüksek kaliteli bir iş yaratmak gerçekten çok kolay: dayanıklı ve zarif.

Onikofajik Tırnak rekonstrüksiyonu fiyatları klasik standart rakamlardan farklı olabilir. Çivinin gerçekten hasarlı ve/veya çok kısa olduğu, çok ürün ve çok emek gerektirdiği durumlarda fiyat bir miktar yükselecektir. Tırnak cilası, jel vb. zararına, tırnak rekonstrüksiyonu hatta tırnak yeme ile mücadele etmenin en iyi yoludur. Bunun nedeni, tırnakların kalınlaşarak yenmesi zor ve zarar görmeyecek kadar güzel olmasıdır.

Bu tedaviden tasarruf etmek pek akıllıca olmayacaktır. Tırnaklarınızın sağlığına zarar vererek ellerinizin estetiğini bozma riski olabileceğini mutlaka aklınızda bulundurun. Ucuz bir tırnak rekonstrüksiyonu aramak tek bir anlama gelir: kısa süreli bir iş karşılığında tırnak yatağında ciddi ve/veya kalıcı hasara yol açma riskini almak. Çoğu zaman ve isteyerek yapılan tırnak rekonstrüksiyonu uzun sürmez ve nedeni tam olarak tırnak yapısındaki bir hasardır.

Kalitesiz ürünler, zehirli olmalarının ve doğal ojeyi bozmalarının yanı sıra tırnaklarda kalıcılık da sağlamıyor. Bu yüzden profesyonel tırnak ürünleri kullanıldığından emin olmalısınız. Nail Art fiyatları geniş bir ücretlendirme yelpazeye sahip olsa da tırnağınızı kusursuz güzelliğe kavuşturacak dayanıklılık sağlayan bir uygulamadır. 

İşlem yaklaşık 1- 1,5 saat arasında sürer ve kullanıma bağlı olarak değişmekle birlikte genelde 10-15 günde bir kontrol gerektiren bir işlemdir. Kontrolleri bir uzman ile yapmanız daha sağlıklı olacağı için işlem sonrası eğer yaptırdıysanız protez tırnak çıkarma işlemini de bir uzman tarafında çıkarmak sağlığınız açısın daha iyi olacaktır.

Leave A Comment

Hakkımızda

Tuzla'da güzellik salonumuzda, deneyimli çalışanlarıyla sektöre henüz yeni adım atan kuruluşumuz; cilt bakımı, zayıflama, lazer epilasyon, kalıcı makyaj, protez tırnak ve daha birçok temel bakım, estetik, güzellik kategorilerinde hedef kitlesine hizmetler sunmaktadır.

İletişim
Postane Mahallesi, İstasyon Caddesi No:65 A Tuzla/ İstanbul
Çalışma Saatleri
Loresima Beauty Tüm Hakları Gizlidir. © 2022.